Už podruhé, jsme se vydali na výstavu historických stříkaček do Litoměřic. První výstava by se dala označit jako nezapomenutelná. Mezi hasiči bylo sice dobře, zažili jsme mnoho legrace a i přes nepříznivé počasí by se nám výstava velice líbila nebýt sobotní noci. Před ubytovnou, 3,5 km od výstaviště, nám byl odcizen mezi 23. a 24. hodinou z osvětleného parkoviště automobil Chrysler Voyager v hodnotě 220.000 Kč. S tímto automobilem přišel náš sbor také o historické proudnice, mobilní telefon, 2 bateriové vrtačky a 4 vycházkové uniformy. Naštěstí si hasiči navzájem pomáhají. A tak bychom chtěli poděkovat dobrovolným hasičům z Kosteleckých Horek a Skořenic, kteří se okamžitě nabídli a dopravili nás i naši stříkačku domů.

Náš sbor předvedl naši historickou techniku již na několika výstavách, většinou při různých oslavách a hasičských výročích. Víme, že zachování hasičských tradic a odkazů našich předchůdců je velice důležité, a proto jsme se i letos rozhodli ukázat už podruhé naši zápřahovou stříkačku z roku 1886 také na výstavě ve vzdálených Litoměřicích. Bylo se na co dívat. Od džberovek přes ruční a parní stříkačky až po stará hasičská auta.